5
sposobów
na kontrolowanie
kosztów w firmie

5
sposobów
na kontrolowanie
kosztów w firmie

01.

Zapomnij o długoterminowych umowach

Własna firma to rozwój, ale i ryzyko. Nie wiesz jak twoja firma będzie sobie radzić za miesiąc lub rok? W Orange Flex nie popisujesz żadnych umów i nie jesteś związany żadnymi zobowiązaniami. Usługę sieci komórkowej uruchamiasz w aplikacji i tam nią zarządzasz, dobierając na bieżąco Plan komórkowy do swoich potrzeb.

W standardzie masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Cena Planu uzależniona jest od ilości internetu: 15GB za 25 zł z VAT, 30 GB za 30 zł z VAT, 50 GB za 50 zł z VAT lub 100 GB za 80 zł z VAT z dostępem do sieci 5G.

Korzystając z oferty Orange Flex dla Firm możesz uruchomić do 5 numerów dodatkowych, którymi zarządzasz w aplikacji. Firma się rozwija – dobierasz numery i dajesz je pracownikom. Chwilowy zastój – wyłączasz numer i oszczędzasz. Wszystko jednym kliknięciem, bez aneksów, przedłużania kontraktów czy kar za zerwanie umowy.

02.

Płać tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz

Wysokość Planu każdego uruchomionego numeru możesz w każdej chwili zmienić, w górę lub w dół. W standardzie masz nielimitowany internet przy używaniu popularnych social mediów – kiedy jesteś na Facebooku czy Instagramie – nie zużywasz danych z pakietu. Możesz dokupić dodatkowe usługi, w tym nielimitowany internet przy korzystaniu z serwisów streamingowych video czy muzycznych, serwisów gamingowych, rozbudować roaming itd.

Wszystko na bieżąco i w aplikacji.

Co więcej – możesz się dzielić swoim internetem z innymi użytkownikami Flexa. Znajomy , czy pracownik potrzebuje kilku dodatkowych gigabajtów, a tobie akurat trochę zostało przed końcem miesiąca – kilka ruchów w aplikacji i zrobione. On korzysta, a ty nie masz poczucia, że zapłaciłeś za coś, czego nie wykorzystałeś.

03.

Co pracownik to inne potrzeby? Wszystko da się ustawić

Usługi na każdym numerze, którym zarządzasz w aplikacji, mogą być dowolnie modyfikowane.

Prowadzisz biznes sezonowy i twoi pracownicy potrzebują dużo internetu w wakacje? Nie ma problemu – zwiększasz limit w czerwcu, zmniejszasz we wrześniu. Zatrudniasz też handlowca, który dużo jeździ po kraju? Na jego numerze utrzymujesz stale większy pakiet danych. Ktoś inny z firmy wyjeżdża za granicę? Odpowiednio dobierasz roaming, w zależności od tego, czy jedzie do UE czy poza nią, a po jego powrocie wszystko wyłączasz.

Zarządzania telefonią w firmie przez aplikację Orange Flex jest proste i intuicyjne. A co najważniejsze – kontrolujesz koszty i nie jesteś zaskoczony rachunkami na koniec miesiąca.

04.

Jedna karta SIM to za mało? Żaden problem

Udostępnianie samemu sobie internetu do pracy na laptopie lub tablecie, gdy jesteś „w terenie” potrafi być uciążliwe. Podobnie jak parowanie smartfona z samochodem za każdym razem, gdy do niego wsiadasz. Jest na to sposób – wystarczy zamówić w aplikacji drugą kartę SIM z tym samym numerem.

Obie karty będą zużywały ten sam pakiet danych. A jeśli nie masz odpowiedniego wejścia w laptopie możesz dokupić modem podłączany przez USB i cieszyć się dostępem do sieci bez konieczności korzystania z telefonu.

Orange Flex umożliwia też zainstalowanie wirtualnej karty eSIM, co świetnie sprawdza się w smartfonach, które umożliwiają korzystania z takiej karty albo na przykład w smartwatchach. Koniec z uwiązaniem do komórki, nawet gdy idziesz pobiegać. Z zegarkiem z kartą eSIM pozostajesz zawsze w kontakcie, gdy ktoś lub coś w firmie wymaga twojej uwagi.

05.

Księgowość online, terminal płatniczy w smartfonie

Smartfon to nie tylko urządzenie do kontaktu, ale też narzędzie, które może znacząco ułatwić codzienne funkcjonowanie firmy. A dzięki współpracy partnerskiej Orange dla użytkowników oferty Flex dla Firm oferuje teraz dwie przydatne usługi na preferencyjnych warunkach.

Pierwsza to Fastpass – aplikacja umożliwiająca pobieranie płatności bezgotówkowych w systemie BLIK za pomocą smartfona. Klient podaje wygenerowany w swojej bankowości mobilnej kod, który wpisujemy do Fastpass. Pieniądze od razu lądują na koncie firmy.

Druga usługa to kompletny system księgowości online Comarch ERP XT. Niezależnie od tego, czy chcesz wystawić fakturę czy rozliczać całą firmę – wszystko można zrobić dzięki tej usłudze za pomocą smartfona. Zawsze przy tobie, zawsze pod ręką.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.