Roboty sprzątające
są najlepszymi przyjaciółmi kobiety

Roboty sprzątające
są najlepszymi przyjaciółmi kobiety

01.

Jest w ciągłej gotowości do działania

Roboty Roomba i Braava nie boją się kurzu i brudu. Odkurzają, mopują, dbają o czystość. Automatyczny odkurzacz jest gotowy nie tylko wtedy, gdy sami go włączamy lub zaprogramujemy, ale także wtedy, gdy sam uzna, że potrzebne jest sprzątanie. Uczy się bowiem zwyczajów domowników i wie, które pomieszczenia uprzątać częściej niż inne. Wie także, kiedy wszyscy wychodzą z domu i wówczas rusza do pracy. Dzięki temu nie przeszkadza mieszkańcom, gdy wrócą zmęczeni ze szkoły i pracy. Utrzymuje permanentny porządek w całym domu, więc nie musimy się martwić o to, że nie zdąży uprzątnąć bałaganu przed przyjściem gości. Robot mopujący Braava z kolei swoją pracę zaczyna zawsze wtedy, gdy pracę kończy Roomba. Taka synchronizacja następuje dzięki automatycznemu połączeniu obu urządzeń.

02.

Prosty i funkcjonalny, cichy i precyzyjny

iRobot – przyznać należy, jest niezbyt duży, ale posiada wiele funkcjonalności, choćby wbudowane aplikacje, które mogą łączyć się z innymi urządzeniami i współpracować z nimi. Ponadto, dzięki nowoczesnej technologii reaguje na polecenia domowników. Dzięki temu wie, co w danej chwili należy uprzątnąć, dokąd ma pojechać, a gdzie nie powinien. Wie, jak pracować, by wszystko wyczyścić i sam wie, kiedy powinien się doładować. My nie musimy nic już z nim robić. Poza tym ma ciekawy design, który pasuje do każdego pomieszczenia. Prosty, niemalże niezauważalny. A podczas pracy jest cichy i precyzyjny. Co ważne – sam się opróżnia, magazynuje i neutralizuje brud, a także powiadamia o potrzebie wymiany worka z nieczystościami.

03.

Jego atutem jest wielozadaniowość

iRobot to wielozadaniowy pomocnik w Twoim domu. Sprząta, dostosowuje się do mniej lub bardziej zabrudzonych powierzchni. Oblicza, ile zajmie mu posprzątanie danej powierzchni, ile jeszcze może pracować zanim rozładuje mu się bateria. Jednocześnie korzysta z utworzonej wcześniej mapy rozkładu mieszkania i poszczególnych pomieszczeń, na których możesz ustawiać strefy sprzątania i strefy bez dostępu, które robot będzie omijał. Znaczy to, że reaguje w czasie rzeczywistym na otoczenie domu. W momencie, gdy wykryje większe skupisko brudu – skoncentruje w nim swoją pracę, by gruntownie odkurzyć całą powierzchnie.

04.

Działa szybko i bezproblemowo

Wysoki poziom automatyzacji to jeden z najważniejszych atutów automatycznego przyjaciela kobiety. Wychodząc z domu wolelibyśmy mieć kontrolę nad robotem i nie musieć się zastanawiać, czy na pewno poradził sobie z przeszkodami oraz się nie zablokował. Z iRobot ten problem nie istnieje - jest on bowiem jedyny w swoim rodzaju – uruchamia się bez naszej pomocy, pracuje wzdłuż linii, aby dokładnie zebrać kurz i brud. A gdy przerywa pracę, by się doładować – wie dokładnie, w którym miejscu ją zakończył i później wraca do tego samego punktu.

Specjalne czujniki pozwalają mu namierzyć przeszkody i z łatwością je pokonać. Na dodatek iRobot nie zawiesza się, gdy trafia na nieznany grunt lub wyższą, na przykład dywanową, powierzchnię. Jest po prostu niezawodny i bezproblemowy.

05.

Oszczędza nasz czas

W dzisiejszym świecie życie jest niezwykle szybkie. Głównie kobiety muszą łączyć wiele obowiązków. Często pracują na dwóch etatach, w międzyczasie dowożą dzieci do szkół i na zajęcia, a na prowadzenie domu zostaje im coraz mniej czasu. Każde więc urządzenie, które nie wymaga szczególnego zaangażowania jest na wagę złota. iRoboty Roomba czy Braava – podarowują nam ten drogocenny czas. Sprzątają i zmywają wszystkie powierzchnie w domu. A to przecież zajęłoby nam co najmniej godzinę lub dwie. W ciągu tygodnia zyskujemy więc kilka dodatkowych godzin – tylko dla nas. Mamy więc dwa w jednym – porządek w domu i czas na relaks, a goście mogą przychodzić, kiedy tylko mają ochotę.

06.

Pozwala na hobby

Hobby to ważna część życia wielu osób - ale jak je rozwijać, kiedy brakuje na nie czasu? Nie wspominając już o samorozwoju oraz dobrym samopoczuciu. Trzeba ten czas po prostu wygospodarować. Z iRobotem nie jest to trudne. Jemu dajemy zajęcie, by posprzątał dom, same zaś skupiamy się na tym, co lubimy. Możemy bez problemu umówić się z koleżanką na rowerową przejażdżkę, wybrać się do SPA czy na szkolenie, na które dawno już polowałyśmy. To dla aktywnych kobiet niezwykle ważne. Nie muszą się zamartwiać, że za mało czasu poświęciły na porządki w domu czy robienie zakupów. Skoro istnieje możliwość przerzucenia obowiązków na urządzenie, to dlaczego tego nie zrobić? Wszak po to właśnie zostały stworzone, by ułatwiać życie.

07.

Nigdy nie mówi „nie”

iRobot to doskonały przyjaciel kobiety - to właśnie on wyręcza w obowiązkach, pomaga zachować gruntowny porządek i nikomu przy tym nie przeszkadza. Jeśli trzeba – sam się doładuje, opróżni pojemnik na brud, a z innymi urządzeniami nadaje na tych samych falach.

To idealny pomocnik, na którym możesz polegać. Nie wierzysz? Spróbuj.

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.