Advertisement

5
pomysłów na spędzanie
czasu pomiędzy koncertami
na Pol’and’Rock Festival

5
pomysłów na spędzanie
czasu pomiędzy koncertami
na Pol’and’Rock Festival

01.

Dziel się festiwalowymi emocjami

Podczas tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival czeka nas ogromna dawka muzycznych brzmień, liczne spotkania i dyskusje z ciekawymi gośćmi, a także całe mnóstwo festiwalowych atrakcji. Na scenie zobaczymy m.in.: Dżem, Kasię Kowalską, Renatę Przemyk, Morgane Ji, Igorrra, zespół Pidżama Porno, a także duet Łona i Webber & The Pimps. Takie wydarzenie po prostu trzeba uwiecznić na telefonie i podzielić się nim z przyjaciółmi. Dlatego też, zanim wyruszysz na festiwalowy szlak, przygotuj swój telefon na ogromną dawkę muzycznych emocji. Pomoże ci w tym Play na kartę z pakietem 100 GB na social media. Z takim zapasem internetu bez trudu udostępnisz bliskim każdą niezapomnianą chwilę.

02.

Chłoń jeszcze więcej kultury w Fioletowej Strefie Play

Pol’and’Rock Festival to nie tylko doskonała muzyka, ale też słynna Akademia Sztuk Przepięknych, w ramach której co roku odbywają się występy artystyczne, a także spotkania i dyskusje ze znanymi gośćmi. W tym roku w namiocie ASP spotkamy się m.in. z podróżniczką Elżbietą Dzikowską, aktywistką społeczną Martą Lempart, dziennikarzem i podróżnikiem Przemkiem Kossakowskim oraz jego ekipą z programu "Down the road", aktorami – Andrzejem Chyrą i Arkadiuszem Jakubikiem, a także gwiazdami internetu – Radkiem Kotarskim i Make Life Harder. Dużo kulturalnych doznań czeka też w Fioletowej Strefie marki Play. W ramach plenerowego kina obejrzysz najlepsze dokumenty muzyczne i filmowe, a specjalna strefa chillout zapewni odpoczynek po szaleństwach pod sceną.

03.

Podładuj baterie – nie tylko w smartfonie!

Taniec przy dźwiękach najlepszej muzyki, zabawa w strefach rozrywki, niezliczone selfie i relacje w mediach społecznościowych – nie mamy wątpliwości, że trzy dni festiwalowej zabawy wymagają naprawdę dużych pokładów energii. Ale nie obawiaj się – na tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival na pewno ci jej nie zabraknie! A jeżeli w pewnym momencie ty lub twój telefon zaczniecie opadać z sił, udaj się do Fioletowej Strefy Play, gdzie szybko podładujesz swój smartfon i nabierzesz energii do dalszej zabawy. A po zasłużonym relaksie czas wracać do tańca i wykorzystać naładowane baterie na scenie Red Bull, gdzie DJ-e i animatorzy Play rozkręcą dodatkową, równie niezapomnianą imprezę. Nie zapomnij pokazać światu najlepszych festiwalowych momentów na Facebooku oraz Instagramie!

04.

Sprawdź, jak się bawią inni

Wszystkie relacje z festiwalu są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dlaczego? Bo choć bawimy się na tej samej imprezie, każdy z nas widzi ją nieco inaczej, uwiecznia inne momenty i emocje. Podczas tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival koniecznie sprawdź, jak bawią się pozostali goście tego wydarzenia. W tym roku Play przygotował dla uczestników prawdziwą festiwalową gratkę - na stronie playdlawosp.pl każdy może przesłać swoje fotki i filmy z poprzednich lat. Następnie zostaną one zmontowane i wyświetlone na telebimie, dzięki czemu niezapomniane festiwalowe momenty będzie mógł zobaczyć każdy! Nie zapomnij też odwiedzić galerii prac fanartowych od #teamplay<3, przedstawiających Play’owego Bloba w festiwalowej scenerii. – nagrodzone dzieła będzie można podziwiać na płotach na terenie festiwalowego kampusu.

05.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami festiwalu

Moc festiwalowych atrakcji może przyprawić o zawrót głowy! Niestety, nawet najwytrwalsi z uczestników nie będą w stanie przeżyć wszystkich imprezowych momentów jednocześnie. Co zrobić, żeby nie przegapić najważniejszych festiwalowych wydarzeń? Z pomocą przychodzi Play. Podczas trwania festiwalu koniecznie obserwuj kanały społecznościowe marki – pojawią się na nich transmisje, relacje, a nawet wideospacery, na które zabierze nas prawdziwy festiwalowy wyjadacz – Karol Paciorek! W dniach 29–31 lipca to właśnie on będzie oczami i uszami tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival. Nie zabraknie również relacji na TikToku, którą poprowadzi tyszka727. Dzięki temu żaden ważny moment nie umknie twojej uwadze!

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.