Zachwyć znajomych jesienną relacją live. 5 miejscówek, które zwalają z nóg

Zachwyć znajomych jesienną relacją live. 5 miejscówek, które zwalają z nóg

01.

Arboretum w Rogowie

To przepiękny ogród o charakterze parku leśnego, leżący w pół drogi między Warszawą a Łodzią. Mamy tu bogatą i jedną z najciekawszych w naszej części Europy kolekcję drzew i krzewów, zarówno rodzimych, jak i obcych. Jest też alpinarium, które jest fragmentem ogrodu bardzo popularnym wśród zwiedzających.

Realizując transmisję live z Rogowa lub jakiegokolwiek innego miejsca, koniecznie upewnij się, że masz dobry zasięg, który jest podstawą udanej transmisji. Nigdy nie zaczynaj live’a, jeśli masz tylko jedną kreskę – jest ryzyko, że połączenie w pewnym momencie się zerwie.

02.

Pałac z parkiem w Radziejowicach

Tu jest tak pięknie, że nie chce się wracać do domu. Świetnie zachowany zespół parkowo-pałacowy położony zaledwie 30 minut jazdy od Warszawy. Znany jest z tego, że bywało tu wielu znanych Polaków, wśród nich Sienkiewicz, Kossak, Chełmoński oraz Iwaszkiewicz. Obecnie w pałacu mieści się dom pracy twórczej.

Wokół pałacu rozciąga się piękny park krajobrazowy utrzymany w stylu angielskim. Na powierzchni 26 hektarów rosną tutaj między innymi stare modrzewie, lipy i miłorząb.

03.

Jezioro Isąg na Warmii

To jezioro leży w województwie warmińsko-mazurskim, 25 km na zachód od Olsztyna. Zajmuje powierzchnię niemal 400 hektarów i rozciąga się na przestrzeni 5 km. Jesienią przepięknie wyglądają zadrzewione brzegi w czerwono-pomarańczowo-żółtych odcieniach.

Relacja live znad takiego jeziora z pewnością przyciągnie uwagę Twoich znajomych oraz obserwujących. Zakładamy, że część osób, która czyta ten artykuł jest nadal studentami. Spokojnie, w Orange Flex możesz prowadzić transmisję praktycznie bez końca. Dlaczego? Po pierwsze w każdy plan komórkowy masz wbudowany Social Pass (nielimitowany transfer danych podczas korzystania z mediów społecznościowych). Po drugie, jako student możesz włączyć dodatkową paczkę 250 GB internetu do wykorzystania przez pół roku za free.

04.

Piękne plaże na Mierzei Wiślanej

Kto powiedział, że pięknie i romantycznie może być nad morzem tylko latem? Jesienią też warto się tam wybrać. Golden hour w czasie jesieni to z pewnością coś, co warto uwiecznić. Nie bez powodu podobne obrazki są często pobieranymi zdjęciami i służą jako tapety na smartfona czy pulpit komputera.

Pamiętaj, że prowadzenie transmisji live może skrócić żywotność baterii w Twoim telefonie. Wiele osób o tym zapomina, po czym planowana skrupulatnie transmisja zostaje gwałtownie przerwana, bo bateria się rozładowała. W tym przypadku powerbank może okazać się przyjacielem każdego obserwatora jesiennych pejzaży. Szczególnie w takich miejscach jak to, gdzie nie ma jak "na szybko" się podładować.

05.

Połonina Wetlińska w Bieszczadach

Na koniec – klasyk klasyków. Kto kiedykolwiek był jesienią w Bieszczadach, ten wie, że to najpiękniejsza pora roku na zwiedzanie tego regionu. Prawdziwy must-have, który zachwyci nawet górskich laików. Co więcej, latem na połoninach kłębią się tłumy turystów i idzie się tamtędy jak po zatłoczonym peronie w wielkim mieście. Sytuacja zmienia się jesienią, a szczególnie polecamy wycieczkę w Bieszczady w październiku, kiedy wszystkie drzewa i krzewy nabierają intensywnych, jesiennych barw.

Tutaj co krok to piękny kadr. Będą świetne zdjęcia i może być doskonała transmisja. A jeżeli zamiast nagrywać wolisz oglądać filmy zrobione przez inne osoby, możesz włączyć YouTube albo inne popularne serwisy streamingowe wideo bez zużycia transferu danych, dzięki Video Pass w Orange Flex .

uwaga

Niektóre elementy serwisu mogą niepoprawnie wyświetlać się w Twojej wersji przeglądarki. Aby w pełni cieszyć się z użytkowania serwisu zaktualizuj przeglądarkę lub zmień ją na jedną z następujących: Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Edge, Safari

zamknij
Wyłącz Adblocka, aby w pełni cieszyć się zawartością tej strony.